+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

VERTIV LX/LH 10KM SINGLE SFP FIBER

AB Kód: 1470375
VERTIV LX/LH 10KM SINGLE SFP FIBER
Novinka
Skladom 4 ks
utorok 28. 5. na predajni
štvrtok 30. 5. u vás
(Detaily o dostupnosti)
182 €
150 € Bez DPH
Záruka: 24 mesiacov (IČO: 12 mesiacov)
Vertiv Avocent ADB0047, SFP, 10000 m; Úvodní popis; Vertiv ADB0047, Avocent. Rozhraní: SFP. Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m; Popis; Small Form-factor Pluggable (SFP) enabling Vertiv appliances to connect to a fiber network - SFP …
Popis produktu

Vertiv Avocent ADB0047, SFP, 10000 m

Úvodní popis
Vertiv ADB0047, Avocent. Rozhraní: SFP. Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m

Popis
Small Form-factor Pluggable (SFP) enabling Vertiv appliances to connect to a fiber network

- SFP fiber Transceiver
- Single-Mode

Nevyznáte sa v parametroch?
Radek Kratochvíl vie o týchto produktoch všetko :-)
V pracovné dni 8:00-17:30 volajte 730 498 703
Kedykoľvek napíšte na kratochvil@ab-com.cz
Základné parametre
Značka:
Kód výrobcu:
ADB0047
EAN:
0636430079196
AB kód:
1470375
Nevyznáte sa v parametroch?
Radek Kratochvíl vie o týchto produktoch všetko :-)
V pracovné dni 8:00-17:30 volajte 730 498 703
Kedykoľvek napíšte na kratochvil@ab-com.cz
Produkt sa nachádza v kategóriách
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s tým súhlasíte.