+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

MINI-GBIC DUAL WAVELENGTH 10km (TEG-MGBS10D5)

AB Kód: 391583

Vyobrazenie produktu je len informatívne a nie je záväzné.

Tento tovar už nie je možné kúpiť. Pozrite si podobné produkty tu.
Záruka: 24 mesiacov (IČO: 12 mesiacov)
Trendnet SFP SM LC 10km 1310/1550, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m; Úvodní popis; Trendnet SFP SM LC 10km 1310/1550. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Rozhraní: SFP; Popis; - …
Popis produktu

Trendnet SFP SM LC 10km 1310/1550, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m

Úvodní popis
Trendnet SFP SM LC 10km 1310/1550. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Rozhraní: SFP

Popis

  • Must pair with TEG-MGBS10D3 or other compatible module
    - LC Simplex connector-type
    - Dual wavelength fiber mode
    - Spans distances up to 10 km (6.2 miles)
    - Compatible with standard SFP slots

    The hot-pluggable TEG-MGBS10D5 must be paired with the TEG-MGBS10D3 or other compatible module. This SFP Dual Wavelength Single Mode LC Type module spans distances of up to 10 kilometers (6.2 miles). The SFP interface is compatible with standard SFP slots and supports a 1000 Mbps-LX interface.
Nevyznáte sa v parametroch?
Valerie Lonerová vie o týchto produktoch všetko :-)
V pracovné dni 8:00 - 17:00 volajte +420 499 599 800
Kedykoľvek napíšte na info@ab-com.cz
Základné parametre
Značka:
Kód výrobcu:
TEG-MGBS10D5
EAN:
0710931610284
AB kód:
391583
Základné vlastnosti
Distribuce
EU
Nevyznáte sa v parametroch?
Valerie Lonerová vie o týchto produktoch všetko :-)
V pracovné dni 8:00 - 17:00 volajte +420 499 599 800
Kedykoľvek napíšte na info@ab-com.cz
Produkt sa nachádza v kategóriách
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s tým súhlasíte.