+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

LENOVO 1M IBM QSFP+-TO-QSFP+ CABLE

AB Kód: 1470575
Novinka
Skladom 2 ks
pondelok 29. 7. na predajni
streda 31. 7. u vás
(Detaily o dostupnosti)
351 €
290 € Bez DPH
Záruka: 24 mesiacov (IČO: 12 mesiacov)
Lenovo 1m QSFP+, 1 m, QSFP+, QSFP+, 40 Gbit/s; Úvodní popis; Lenovo 1m QSFP+. Délka kabelu: 1 m, Konektor 1: QSFP+, Konektor 2: QSFP+; Popis; QSFP+ provides flexible connectivity for 40Gb Ethernet. For 40Gb-to-40Gb connectivity, clients …
Popis produktu

Lenovo 1m QSFP+, 1 m, QSFP+, QSFP+, 40 Gbit/s

Úvodní popis
Lenovo 1m QSFP+. Délka kabelu: 1 m, Konektor 1: QSFP+, Konektor 2: QSFP+

Popis
QSFP+ provides flexible connectivity for 40Gb Ethernet. For 40Gb-to-40Gb connectivity, clients can use QSFP+ Direct Attach Cables up to 7 meters. For 40Gb connectivity over longer distances, use a QSFP+ transceiver and QSFP+ MTP optical cables. To increase the number of available 10Gb ports, use QSFP+ DAC Break Out Cables to split out each 40Gb port and connect up to four 10Gb SFP+ external ports using copper or leverage the eSR4 Transceiver and 40G eSR4 MTP-4×LC OM3 MMF Breakout Cables for distances up to 300 meters. For 40Gb connectivity over longer distances, use a QSFP+ transceiver and QSFP+ MTP optical cables.

Nevyznáte sa v parametroch?
Valerie Lonerová vie o týchto produktoch všetko :-)
V pracovné dni 8:00 - 17:00 volajte +420 499 599 800
Kedykoľvek napíšte na info@ab-com.cz
Základné parametre
Značka:
Kód výrobcu:
49Y7890
EAN:
0883436107501
AB kód:
1470575
Základné vlastnosti
Hmotnost
2 kg
Nevyznáte sa v parametroch?
Valerie Lonerová vie o týchto produktoch všetko :-)
V pracovné dni 8:00 - 17:00 volajte +420 499 599 800
Kedykoľvek napíšte na info@ab-com.cz
Produkt sa nachádza v kategóriách
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s tým súhlasíte.