+420 499 599 800 (po-pá, 8:00 - 17:00)

Digitus FO Cable 50/125µ. OM3. MPO/MPO Female. 30m

AB Kód: 1503449
Digitus FO Cable 50/125µ. OM3. MPO/MPO Female. 30m

Vyobrazenie produktu je len informatívne a nie je záväzné.

Tento tovar už nie je možné kúpiť. Pozrite si podobné produkty tu.
Záruka: 24 mesiacov (IČO: 12 mesiacov)
Popis produktu
Popis pripravujeme.
Nevyznáte sa v parametroch?
Valerie Lonerová vie o týchto produktoch všetko :-)
V pracovné dni 8:00 - 17:00 volajte +420 499 599 800
Kedykoľvek napíšte na info@ab-com.cz
Základné parametre
Značka:
Kód výrobcu:
DK-2566-30/3
EAN:
4016032347163
AB kód:
1503449
Základné vlastnosti
Distribuce
EU
Hmotnost
320 g
Nevyznáte sa v parametroch?
Valerie Lonerová vie o týchto produktoch všetko :-)
V pracovné dni 8:00 - 17:00 volajte +420 499 599 800
Kedykoľvek napíšte na info@ab-com.cz
Produkt sa nachádza v kategóriách